Elewacje

Estetyka i funkcjonalność jak również wytrzymałość zastosowanych materiałów budowlanych ma ogromne znaczenie dla każdej inwestycji. Dzięki stosowaniu coraz nowocześniejszych produktów o wyższych parametrach wytrzymałościowo – użytkowych możliwe stało się dowolne operowanie kształtami i kolorami przy projektowaniu elewacji czy to na budynkach budownictwa indywidualnego czy też przemysłowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma SOBITEX-EKO posiada w swojej ofercie elewacje z blachyklinkieru oraz włóknocementu. Posiadane w ofercie rodzaje elewacji w pełni spełniają najwyższe wymagania jakościowe, charakteryzują się uniwersalnością oraz bogatą różnorodnością.

Elewacje z blachy – kasetony, pozwalają na operowanie efektem wizualnym i tworzenie elewacji korzystnie wyróżniającej się od otoczenia. Proces produkcji oraz system kontroli jakości zapewniają wysoką precyzję wykonania, dokładne utrzymanie wymiarów, co wydatnie wpływa na dokładność oraz prostotę montażu.

Elewacje z klinkieru – jeśli chcemy aby elewacja była elegancka, trwała, solidna i posiadała prestiż należy wybrać klinkier. Wykańczając nim ściany mamy gwarancję, że dom będzie się starzał pięknie i szlachetnie.

Elewacje z włónocementu – materiały z włóknocementu są nowoczesnym tworzywem wykonanym z naturalnych surowców, przyjaznych dla środowiska. Mogą posiadać kolorową powierzchnię, imitować drewno lub posiadać bezbarwną powłokę naniesioną na barwioną w masie płytkę. Posiadają wysoką odporność na ścieranie oraz są odporne na działanie środków chemicznych.